Lista ofert

mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok
Bielsko-Biała, Sarni Stok
Powierzchnia: 58,90 m2
Cena/m2: 7 283,53 zł
Pokoje: 3 pokoje
MKWN-MS-781

Notatnik
785 000 zł
dom na sprzedaż - Jeleśnia, Pewel Wielka
Jeleśnia, Pewel Wielka
Powierzchnia: 170,00 m2
Cena/m2: 4 617,65 zł
Pokoje: 3 pokoje
MKWN-DS-779

Notatnik
520 000 zł
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Żywieckie
Czernichów, Międzybrodzie Żywieckie
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 5 200,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
MKWN-DS-769

Notatnik
729 000 zł
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
Bielsko-Biała, Hałcnów
Powierzchnia: 157,70 m2
Cena/m2: 4 622,70 zł
Pokoje: 4 pokoje
MKWN-DS-762

Notatnik
890 000 zł
dom na sprzedaż - Łodygowice
Łodygowice
Powierzchnia: 115,20 m2
Cena/m2: 7 725,69 zł
Pokoje: 4 pokoje
MKWN-DS-754

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Złote Łany
Bielsko-Biała, Osiedle Złote Łany
Powierzchnia: 95,00 m2
Cena/m2: 7 289,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
MKWN-MS-735

Notatnik
930 000 zł
dom na sprzedaż - Szczyrk
Szczyrk
Powierzchnia: 200,00 m2
Cena/m2: 4 650,00 zł
Pokoje: 7 pokoi
MKWN-DS-727

Notatnik
220 000 zł
dom na sprzedaż - Radziechowy-Wieprz, Radziechowy
Radziechowy-Wieprz, Radziechowy
Powierzchnia: 48,32 m2
Cena/m2: 4 552,98 zł
Pokoje: 2 pokoje
MKWN-DS-718

Notatnik

rozumiem